Jaki kolor kuchni modny w 2022 r. ?

Wystrój jaki dominuje w kuchni zmienia się z pokolenia na pokolenie. Dawniej dominowały potężne meble o ciemnych barwach. Były wykonane z litego drewna i miały służyć przez dziesiątki lat. Dzisiaj zarówno technologia tworzenia mebli jak i ich modne kolory uległy znacznej zmianie. Przeczytaj i dowiedz się, jaki jest kolor kuchni modny w 2022 roku.

Wybierz kuchnię na wymiar

Dawniej do kuchni dobierano mebel, który się w niej zmieści. Trzeba było pamiętać o zostawieniu miejsca na sprzęty domowe. Obecnie duża część kuchni jest wykonywanych na wymiar. Dzięki temu, nawet w niewielkim pomieszczeniu, możemy zmieścić wszystkie niezbędne urządzenia i produktu. Ponieważ możemy zaprojektować, kuchnia taka jest wygodna i dopasowana do Twoich potrzeb.

Kolory kuchni w 2022

W 2022 roku modne są kuchnie o jasnych kolorach. To dzięki nim pomieszczenie wydaje się większe. W kuchniach jasnych również łatwiej zadbać o higienę i czystość. Sos pomidorowy będzie od razu widoczny, co zmobilizuje nas do sięgnięcia po ścierkę. Kuchnie białe, w połysku, są też oznaką elegancji i szyku. Świetnie nadają się zarówno do mieszkań jak i do domów.

Do białej kuchni z łatwością znajdziesz też sprzęt AGD dostosowany kolorystycznie. Szczególnie ten, który nie będzie zabudowany – np. czajnik, toster czy ekspres do kawy. Urządzenia te zazwyczaj dostępne są w wersji białej lub czarnej. Obie będą pasować do Twojej kuchni na wymiar. Dobrym pomysłem jest postawienie na taką samą barwę sprzętu kuchennego. To znaczy, jeżeli zdecydujemy się na czarny czajnik, kawiarkę też lepiej kupić czarną. Dzięki temu będą one tworzyć kontrast dla mebli. Równie dobrym rozwiązaniem jest postawienie na białe AGD. To z kolei pozwoli na wizualne ukrycie tych urządzeń. Wybór, jak zawsze, należy do Ciebie.

Zamów kuchnię na wymiar w Bielsku Białej

Szukasz kuchni, chcesz mieć pewność, że będzie ona modna i solidna? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Szeroki wybór materiałów, kolorów, wzorów – to właśnie meble na wymiar Bielsko-Biała:  Almark. Zadzwoń lub napisz.

Zapraszamy

Zobacz również

Używamy plików cookie w celu dostarczenia najwyższej jakości usług. Zapoznaj się z naszą Polityką cookie.

Zostaw numer telefonu - wkrótce oddzwonimy